bizimummy.pl

Blog tematyczny o zdrowiu i dziecku

Dziecko

Za co kochamy Toy Story?

Za co kochamy Toy Story?

Znacie bajkę Toy Story? Z pewnością każdy o niej słyszał. Ta kultowa bajka jest uwielbiana przez wszystkich za przesympatycznych bohaterów i ich porywające przygody, zwroty akcji i piękne animacje. Film animowany ma już swoje lata, bo pochodzi z 1995 roku. W filmie główną rolę odgrywają zabawki Toy Story, których właścicielem jest młody chłopak Andy. Do jego kolekcji zabawek zalicza się między innymi: pies Cienki, Pan Bulwa, zielony dinozaur Rex, natomiast ulubieńcem Andyego jest kowboj – Chudy. W dniu swoich urodzin chłopczyk do swojej kolekcji otrzymuje w prezencie nową zabawkę, jaka jest Buzza Astrala, czyli figurka astronauty. Chudy zaczyna być zazdrosny o nową zabawkę Andyego i od tego momentu pakuje się w kłopoty.

Czym wyróżnia się bajka Toy Story od innych?

Popularne na całym świecie zabawki Toy Story, takie jak np. https://damizabawki.pl/pol_m_Zabawki_Figurki-_Figurki-z-Bajek-i-Gier_Toy-Story-1564.html skradły wyobraźnię dzieci oraz dorosłych. To opowieść o sekretnym życiu zabawek i sile ich przyjaźni. Szereg przygód, przez które bohaterowie muszą przejść w kolejnych filmach, przyciąga przed ekrany telewizorów wielu widzów od najmłodszych po najstarszych. Akcja filmu cały czas trzyma w napięciu, co jeszcze bardziej przyciąga uwagę. Dodatkowo w filmie jest pokazane, jak ważna jest przyjaźń w życiu, aby budować wartościowe relacje. Oglądając Toy Story uczymy się, że w życiu ważna jest pomoc i wsparcie drugiej osoby. Nie należy nikogo zostawiać w potrzebie i odwracać się od drugiej osoby. Ożywiony świat zabawek pokazuje nam, że warto wybaczać popełnione błędy, bo tak naprawdę każdy je popełnia. Niezależnie od tego czy są one większe, czy mniejsze warto dać drugą szansę. 

Zabawki Toy Story, dzięki którym można przeżyć niezwykłą przygodę

Jak się okazuje nawet na domowym dywanie wybierając zabawki Toy Story można przeżyć niesamowitą przygodę. Decydując się na zakup figurek Buzz Astral i Chudego przy użyciu wyobraźni można wcielić w bohaterów i identycznie odegrać ich rolę filmową. Można znaleźć też puzzle, gry planszowe, a nawet meble z wizerunkiem postaci. Dzięki temu masz możliwość stworzyć swoim dzieciom pokój identyczny jak na filmie, co sprawi, że poczują magię i przeniosą się w zaczarowany świat zabawek. Ożywione zabawki Andyego inspirują już od lat dziewięćdziesiątych do zabawy zarówno dziewczynki jak też chłopców. Ta niesamowita bajka, sprawia, że traktujemy nasze zabawki z taką samą miłością, jak traktował Andy swoje zabawki. Toy Story to zdecydowanie kolejny najczęściej oglądany film animowany na całym świecie.

Udostępnij