bizimummy.pl

Blog tematyczny o zdrowiu i dziecku

Lifestyle

Najlepsze zegarki komunijne dla chłopca i dziewczynki? Przedstawiamy!

Najlepsze zegarki komunijne dla chłopca i dziewczynki? Przedstawiamy!

Pierwsza komunia to bez wątpienia wielkie wydarzenie w życiu każdego dziecka. Nic dziwnego, że bliscy chcą obdarować dzieci tym, co najlepsze. W dalszym ciągu popularnymi prezentami są zegarek, komputer, czy biżuteria. Jednak zegarki komunijne zmieniły się nieco, co świadczy o tym, że już nie tylko klasyczne modele cieszą się powodzeniem. Dziś dzieci marzą o smartwatchach lub sportowych zegarkach z wieloma przydatnymi funkcjami. Warto wiedzieć, co aktualnie jest modne, aby prezent, który kupimy dziecku, sprostał jego gustom.

Zegarki komunijne – najmodniejsze modele

Wiele osób kupując dziecku zegarek na komunię, preferuje dojrzałe i bardziej eleganckie modele. Często jednak gusta dorosłych mijają się z gustami młodego człowieka, w efekcie elegancki, drogi zegarek, zostaje wrzucony do szafy, a dziecko go nie nosi. A przecież zależy nam, by dać młodemu człowiekowi coś, co mu się spodoba i zostanie z nim na lata. Zegarki komunijne ewoluowały przez lata. Popularne nie są już subtelne modele ze skórzanym, najczęściej białym paskiem. Dzisiaj zegarki komunijne to również kolorowe, barwne sportowe modele, które są pyło- i wodoodporne, mają możliwość pomiaru tętna lub nawet modele smart, dzięki którym rodzice przy pomocy aplikacji mogą zlokalizować swoje dziecko.

Na jaki model się zdecydować?

Wybierając prezent dla dziecka na komunię w postaci zegarka, warto wziąć pod uwagę jego gusta. Pamiętajmy, że komunię biorą jeszcze stosunkowo małe dzieci, dlatego być może model z ulubioną postacią z bajki sprawi młodemu człowiekowi dużo większą przyjemność, niż elegancki, klasyczny, często zbyt dojrzały zegarek. Zwłaszcza firma Casio, Timex, czy kultowy i modny G-SCHOCK oferują bardziej delikatne, dopasowane do dziecięcej ręki zegarki, które sprawdzą się również jako młodzieżowe, a mimo wszystko są utrzymane w bardziej nowoczesnej stylistyce. Zegarki Komunijne (https://tayma.pl/pol_m_Zegarki-dzieciece_Komunijne-270.html) to również popularne już od wielu lat modele sportowe oraz smartwatche, zwłaszcza lubiane przez rodziców, właśnie przez funkcję lokalizacji, czy możliwości utrzymywania kontaktu z dzieckiem bez konieczności dawania mu do szkoły telefonu. Co jednak istotne sztywny podział na dziewczęce i chłopięce modele już dawno odszedł do przeszłości, teraz preferuje się wzornictwo unisex, ponieważ gust dzieci może być niezależny od ich płci i wykraczający poza stereotypy.

Udostępnij